Kalendář akcí 2018

Poslední aktualizace kalendáře 05.09.2018.
Poslední aktualizace výsledků 11.03.2018.

Termín Název Typ závodu Rozhodčí Garant Přílohy
Místo NHAT HWT IHT-1 IHT-2 IHT-3 hlavní náhradníci
3-4.3. Libušín – Kladno CS CS CS CS + farma Sochorová ČAOPP propozice
výsledky 1
výsledky 2
10-11.3. Libušín – Kladno TS TS TS TS + farma Loučka ? ČAOPP propozice
výsledky 1
výsledky 2
28-29.4. Načešice CS CS Rájová ? SPCZ Propozice
Výsledky
TS TS TS Rájová, Čapková ?
5-6.5. Těně CS Vostřez Čapková SPCZ Výsledky
TS TS TS TS TS
26-27.5. Těně CS CS CS Sochorová ? SPCZ Výsledky
TS TS TS TS TS
22-24.6. Těně CS CS Andre Roller (DE) Koško SPCZ Výsledky
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
23.-24.6. Martínkovice CS CS CS CS + farma Vostřez ? ČAOPP Propozice
Výsledky
30.6. Libhošť CS CS CS CS Vostřez ČAOPP
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Loučka ?
1.7. Wallachia Open
Libhošť
CS open CS open CS open CS open Vostřez Chmiel (PL) ČAOPP
TS open TS open TS open TS open TS open Loučka ?
7-8.7. Martínkovice CS CS Horská Loučka ČAOPP Propozice
TS TS TS TS TS
4-5.8. Budišov nad Budišovkou CS CS CS Topinková Koško ČAOPP
TS TS TS TS TS Černá Loučka
11-12.8. Mistrovství BCCCZ
Nová Ves
CS CS T1 CS T2 CS T3 CS Rájová (CZ)
Verboven (BE)
Maček SPCZ
18.-19.8. Briard Cup ČR
Martínkovice
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Gabriella Patkó (HU) ? ČAOPP Propozice
Přihláška
25.-26.8. Martínkovice CS CS Radko Loučka
Ivana Horská
ČAOPP Propozice
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
1-2.9. Martínkovice CS CS CS CS + farma Vostřez ? ČAOPP Propozice
6-9.9. Mistrovství KCHBO v pasení 2018
Těně
Steve Jaunin (CH) Rájová SPCZ Propozice
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
8.-9.9. IV. ročník Elév Cup BCCCZ
V. ročník BCCCZ Cup
Načešice
CS CS T1 CS T2 CS T3 CS Rájová
Marta Chmiel (PL)
? SPCZ
TS
15.-16.9. Mistrovství ČR CS
Budišov nad Budišovkou
CS CS CS
CACT
CACITr
Koško (CZ) Sochorová (CZ) ČAOPP
28-30.9. Mistrovství ČR TS
Načešice
CS CS Andre Roller (DE) Rájová SPCZ
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
6-7.10. Martínkovice CS CS CS Horská ČAOPP Propozice
TS TS TS TS TS
CACT
11.10. Školení TS
Libhošť
Inna Baranova (RU) ČAOPP
19.-21.10. BSH Cup 2018
Libhošť
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Inna Baranova (RU) Loučka ČAOPP
20.10. Budišov nad Budišovkou CS CS CS CS CS
CACT
CACITr
Jindra Gavendová ČAOPP
TS
27.10. Herding Collie & Sheltie Cup 2018
Libhošť
TS TS TS TS TS
CACT
Čapková Gavendová ČAOPP
3.11. Libhošť CS CS CS CS Sochorová Vostřez ČAOPP
TS TS TS TS Škůrek
4.11. Šampionát Welsh Corgi a Kelpie Klubu 2018
Libhošť
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Škůrek Černá ČAOPP
10-11.11. Libušín – Kladno CS CS CS CS + farma Jindra ? ČAOPP
17-18.11. Libušín – Kladno TS TS TS TS + farma Sochorová ? ČAOPP

Sheepherding Commission KJ-CR