Kalendář akcí 2017

Poslední aktualizace kalendáře 18.02.2017.
Poslední aktualizace výsledků –

Termín Název Typ závodu Rozhodčí Garant Přílohy
Místo NHAT HWT IHT-1 IHT-2 IHT-3 hlavní náhradníci
19.3. Libhošť CS CS CS Miroslav Vostřez ČAOPP Výsledky
TS TS TS Zuzana Černá
29.4.-1.5. Načešice CS, TS CS, TS TS Daniela Rájová Petra Čapková SPCZ Výsledky
6.-7.5. Těně TS TS TS TS Petra Čapková SPCZ Výsledky
3.-4.6. Podkost CS CS CS CS, Farma Michal Jindra SPCZ Výsledky
17.-18.6. Těně TS TS TS TS TS Helena Muzikářová SPCZ Výsledky
24.-25.6. Pohár Kamenné Brány
Martínkovice
CS CS CS CS CS
CACT
Pavlína Kryštofová ČAOPP Výsledky
1.7. Libhošť CS CS CS CS Simona Sochorová ČAOPP Výsledky
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Radko Loučka
2.7. Wallachia Open
Libhošť
CS Simona Sochorová ČAOPP
TS Radko Loučka
8.-9.7. Martínkovice TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Ivana Horská ČAOPP Výsledky
29.-30.7. Těně TS TS TS TS Simona Sochorová SPCZ Výsledky
5.-6.8. Budišov nad Budišovkou CS, TS CS CS Miroslav Vostřez ČAOPP Výsledky
CS, TS TS TS TS TS
19.-20.8. Mistrovství republiky CS
Rakousy
CS, Farma CS Horst Ludwig (DE) SPCZ Výsledky
19.-20.8. Klubové mistrovství v pasení Briard klubu ČR
Martínkovice
TS TS TS TS TS
CACT
Etienne Sercierat (FRA) Radko Loučka ČAOPP Výsledky
24.8.-27.8. 9. Mistrovství republiky TS
Martínkovice

24.8. a 25.8. – kvalifikace na Mistrovství Republiky
Akce je kvalifikací na Mistrovství FCI 2018

TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Etienne Sercierat (FRA) Radko Loučka ČAOPP Výsledky
2.-3.9. Těně TS TS TS TS Miroslav Vostřez SPCZ Výsledky
9.9. Team cup 2017
Libhošť
Farma Martin Kosa Šárka Gavendová ČAOPP
9.-10.9. Elév Cup BCCCZ a BCCCZ Cup
Načešice
CS, TS CS, TS CS CS CS
CACT
CACITr
P.Heintz (FRA) SPCZ Výsledky
16.-17.9. Dolní Kounice CS CS CS CS Zuzana Černá ČAOPP
TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
23.-24.9. Martínkovice CS CS CS CS Farma Miroslav Vostřez ČAOPP
28.9. Načešice CS, TS CS, TS TS
CACT
CACITr
Daniela Rájová SPCZ
30.9.-1.10. Načešice CS, TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Petra Čapková SPCZ
7.-8.10. Martínkovice CS, TS CS, TS TS TS Ivana Horská ČAOPP
14.-15.10. Skude Trial
Nová Ves
CS CS CS, Farma CS, Farma Martin Maček SPCZ
20.-22.10. ASH & BSH CUP 2017
Dolní Kounice
CS, TS TS TS TS TS
CACT
CACITr
Jouko Siitonen (FIN) Zuzana Černá ČAOPP Propozice ASH Cup

Propozice BSH Cup
21.10. Budišov nad Budišovkou CS,TS CS CS CS CS
CACT
CACITr
Šárka Gavendová ČAOPP
28.10. Herding Collie & Sheltie Cup 2017
Libhošť
TS TS TS TS TS
CACT
Šárka Gavendová ČAOPP
28.-29.10. Skude Trial
Nová Ves
CS CS CS, Farma CS, Farma Martin Maček SPCZ
4.11. Libhošť CS CS CS CS Milena Topinková ČAOPP
TS TS TS TS Josef Škůrek
5.11. Šampionát Welsh Corgi a Kelpie Klubu 2017
Libhošť
CS CS CS CS CS Šárka Gavendová ČAOPP
TS TS TS TS TS Josef Škůrek

Sheepherding Commission KJ-CR