Kalendář akcí 2016 – výsledky

Termín Název Typ závodu Rozhodčí Garant Přílohy
Místo ZVOP HWT IHT-1 IHT-2 IHT-3
19.-20.3. Makotřasy CS, TS TS TS TS Muzikářová SPCZ Výsledky
20.3. Libhošť CS CS CS Vostřez ČAOPP Výsledky
TS TS TS Škůrek
26.-27.3. Makotřasy CS, TS CS CS Rájová SPCZ Výsledky
30.4.-1.5. Načešice CS, TS CS, TS Rájová SPCZ Výsledky
6.5. Beauceron cup 2016
Vysoký Újezd
TS TS Vostřez SPCZ Výsledky
7.5. Těně TS TS TS TS Sochorová SPCZ Výsledky
4.-5.6. Podkost CS, TS CS CS CS Koško SPCZ Výsledky
19.6. Těně CS, TS TS TS TS Muzikářová SPCZ Výsledky
25.-26.6. Martínkovice CS, TS CS CS CS CS
CACT
Jindra SPCZ Výsledky
8.-9.7. Walachia open
Libhošť
CS CS CS Vostřez ČAOPP Výsledky
TS TS TS Loučka
9.-10.7. Martínkovice CS, TS TS TS TS TS
CACT
Čapková SPCZ Výsledky
6.-7.8. Budišov nad Budišovkou CS CS CS Gavendová ČAOPP Výsledky
TS TS TS TS TS Škůrek
20.-21.8. Mistrovství republiky CS
Rakousy
CS CS Fini (IT) SPCZ Výsledky
27.-28.8. Australian Shepherd´s Herding CUP
Martínkovice
CS, TS TS TS TS TS
CACT
Loučka SPCZ Výsledky
1-2.9. Školení pro závodníky a rozhodčí
Martínkovice
Siitonen (FIN) SPCZ
3.-4.9. Mistrovství republiky TS
Martínkovice
CS, TS TS TS TS TS
CACT
CACITR
Siitonen (FIN) SPCZ Výsledky
10.-11.9. Elév Cup BCCCZ
Načešice
CS, TS CS CS CS CS
CACT
CACITR
Koško SPCZ Výsledky
12.-13.9. Školení
Načešice
Koško SPCZ
17.-18.9. Těně CS, TS TS TS TS TS Čapková SPCZ Výsledky
24.-25.9. Martínkovice CS CS CS CS Kryštofová SPCZ Výsledky
1.-2.10. BCCCZ Cup
Načešice
CS CS Lejuez (NL) SPCZ Výsledky
3.-4.10. Školení CS
Načešice
Lejuez (NL) SPCZ
8.-9.10. Martínkovice CS, TS TS TS TS Horská SPCZ Výsledky
8.-9.10. Dolní Kounice CS, TS CS, TS CS, TS CS, TS TS Černá SPCZ Výsledky
15.-16.10. Skude Trial
Nová ves
CS, TS CS CS CS CS Maček SPCZ Výsledky
21.-23.10. Belgian Shepherd´s Herding CUP 2016
Martínkovice
CS, TS TS TS TS TS
CACT
CACITR
Černá SPCZ Výsledky
22.10. Budišov nad Budišovkou CS CS CS CS CS Kryštofová ČAOPP Výsledky
27.-30.10. Mistrovství tradičních plemen psů
Načešice
CS, TS TS TS TS TS
CACT
Heinz (FRA) SPCZ Výsledky
TS TS Muzikářová
31.10-1.11. Školení
Načešice
Heintz (FRA) SPCZ
5.11. Libhošť CS CS CS Sochorová ČAOPP Výsledky
CS Gavendová
TS TS TS TS Škůrek
6.11. Championship Welsh Corgi and Kelpie Club CZ
Libhošť
CS CS CS CS Gavendová ČAOPP Výsledky
TS TS TS TS Škůrek
12.-13.11. Skude Trial
Nová ves
CS CS CS CS CS Jindra SPCZ Výsledky
19.-20.11. Bedrč CS, TS CS, TS CS, TS CS Černá ČAOPP Výsledky

Sheepherding Commission KJ-CR